Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Firma kurierska DHL) już od 99,00 zł.

Gilbertson&Page

Gilbertson and Page

Firma Gilbertson & Page Ltd., założona w 1873 r. przez Henry'ego Gilbertsona i Alfreda Page'a, w roku 2013 obchodziła 140 rocznicę działalności. W czasie swej wspaniałej kariery firma Gilbertson & Page Ltd. nie tylko opracowała wiele rodzajów karmy dla psów i zdobyła szeroką rzeszę klientów, ale również zyskała poparcie renomowanych hodowców i treserów psów oraz dworu królewskiego, czego wyrazem było przyznanie w roku 1884 roku Gwarancji Królewskich.

Firma nadal pozostaje w rękach prywatnych i obecnie swoją siedzibę ma w nowoczesnej, wykonanej na zamówienie fabryce karmy dla zwierząt w Welwyn Garden City w Wielkiej Brytanii. Firma prowadzi politykę ciągłych inwestycji w nowe urządzenia i technologie, czego przykładem jest korzystanie z najnowocześniejszego sprzętu produkcyjnego, umożliwiającego wyprodukowanie w ciągu jednej godziny 25 ton karmy paczkowanej w opakowania różnorodnych wymiarów.

Firma Gilbertson & Page Ltd. w przeszłości produkowała karmę zarówno dla psów jak i innych zwierząt gospodarskich, natomiast obecnie specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości suchej karmy dla psów, kotów i fretek. Firma stała się znana w Wielkiej Brytanii po udanym wprowadzeniu na rynek pierwszej suchej karmy dla psów Valu Mix.

Konsekwentna strategia rozwoju wraz z normami jakości ISO 9002/2000 i HACCP sprawia, że każdy wyrób trafiający do klienta spełnia wymogi zarówno najwyższej normy odżywczej jak i życzenia psów odnośnie smacznego posiłku zawsze chętnie spożywanego każdego dnia.

Nowe wyroby i pomysły powstają w oparciu o wyniki najnowszych osiągnięć w dziedzinie żywienia, badań preferencji klientów oraz własnego nowatorskiego opracowywania pomysłów pochodzących z rynku artykułów spożywczych dla ludzi i zwierząt. Badania zostają następnie uzupełnione i potwierdzone w dziale rozwoju firmy Gilbertson & Page Ltd., gdzie przez odpowiedni czas nowy produkt podaje się psom, przeprowadzając wszystkie niezbędne analizy zarówno samego produktu jak i psów, często przy współpracy akademickiej.

Na tym etapie prac prowadzi się próby w celu ustalenia najlepszych rozwiązań, które zapewnią, że nowy produkt nie tylko zostanie zaakceptowany przez psa, lecz także będzie mu smakował i za każdym razem będzie zjadany z radością. Po zakończeniu prac badawczych wyrób jest testowany w warunkach domowych przez wybranych hodowców psów, aby mogli oni potwierdzić wyniki badań, zanim wyrób zostanie wprowadzony na rynek do szerokiej sprzedaży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
body
Sklep internetowy Shoper.pl