Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Firma kurierska DHL) już od 99,00 zł.

Arden Grange

Arden Grange

Arden Grange to firma rodzinna, której siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii, w okolicach miasta Brighton. Głównymi założycielami są Graham i Wendy Stephens, którzy przed założeniem firmy produkującej karmę dla zwierząt domowych, byli już znani w świecie miłośników psów dzięki swojej wysoko cenionej hodowli owczarków niemieckich. Obszerna wiedza i zrozumienie wymagań żywieniowych psów, połączonych z pragnieniem zapewnienia doskonałego odżywiania, doprowadziła do powstania Arden Grange w 1996 roku.

Nieustająca chęć zdobywania wiedzy, pełne zaangażowanie jak i rosnące doświadczenie spowodowały, że po ponad 20 lat Arden Grange stał się renomowaną firmą dostępną na ponad 30 rynkach na całym świecie, oferując karmy super premium dla psów i kotów.

Podstawowym źródłem białka w naszych produktach są: świeże mięso z kurcząt, świeże mięso z łososia, suszone mięso z kurcząt (klasa A) oraz suszone mięso z jagniąt. Diety Arden Grange są hypoalergiczne. 

Rozumiejąc potrzeby zwierząt nie zapominamy jednocześnie o ich prawach, czego dowodem jest filizofia "not tested on animals". Gwarantujemy Państwu, iż tworząc lub udoskonalając receptury nie prowadzimy jakichkolwiek doświadczeń na zwierzętach.

Naszym motto jest żywienie bez kompromisów (Nutrition without compromise)

                     
NO

PSZENICA I WOŁOWINA
SOJA I PRODUKTY NABIAŁOWE
SÓL
CUKIER
SKŁADNIKI MODYFIKOWANE GENETYCZNIE
POLEPSZACZE SMAKU I ZAPACHU
SZTUCZNE BARWNIKI I KONSERWANTY

YES

SUPER PREMIUM
HYPOALERGICZNOŚĆ
PREBIOTYKI FOS I MOS
ANTYOKSYDANTY
GLUKOZAMINA
CHONDROITYNA
MSM
INNOWACYJNY DODATEK - KRYL
WYCIĄG Z ROZMARYNU
                                       

Arden Grange to prawdziwe diety super-premium. Na opakowaniach znajdują się dokładne analizy produktów opracowane zgodnie z aktualnie obowiązującym prawodawstwem Unii Europejskiej (standardy wypracowane przez PFMA).

Każda z diet Arden Grange jest unikalną kompozycją ok 50 różnych składników i dodatków żywieniowych, które pomagają utrzymać dobrą kondycję i zdrowie psa. Wśród najważniejszych dodatków jakie zawierają nasze diety znajdują się: wyciąg z żurawiny, betakaroten, nukleotydy, prebiotyki FOS & MOS, wyciąg z juki, kryl czy glukozamina, chondroityna i MSM.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
body
Sklep internetowy Shoper.pl