Mokra Karma dla Psów bez zbóż Naturediet

Ochrona wrażliwego układu pokarmowego czworonoga jest wyzwaniem, prawda? Mokra karma dla psów Naturediet bez zbóż jest lekkostrawna, dzięki przygotowaniu składników na parze. Produkty takie jak mięso, ryby i warzywa pochodzą z certyfikowanych hodowli oraz od lokalnych producentów. Dzięki temu mokra karma Naturediet jest naturalna i bogata w wartościowe białko pochodzenia zwierzęcego. Brytyjska marka na pierwszym miejscu stawia zdrowie czworonogów, dlatego mokra karma dla psów Naturediet bez zbóż nie zawiera sztucznych aromatów i konserwantów.

Mokra karma dla psów Naturediet - bez zbóż, ale ze smakiem

Psy, podobnie jak ludzie, odczuwają smaki - szczególnie wrażliwe są na smak mięsa. Mokra karma dla psów Naturediet bez zbóż jest nie tylko zdrowa, ale sprawi przyjemność Twojemu pupilowi. Tak, karma dla psa może sprawiać radość z jedzenia, ale do tego potrzebne są składniki wysokiej jakości. Produkty brytyjskiej marki przygotowywane na parze nie tracą swoich właściwości i są pełne smaku. Karma mokra z ryżem Naturediet lub bez zbóż jest odpowiednia dla psów z problemem:

  • apetytu,
  • układu trawiennego,
  • alergii,
  • odpowiedniego nawodnienia organizmu (zawiera więcej wody niż sucha karma Naturediet).

Mokra karma dla psów Naturediet bez zbóż jest bezpieczna dla psów dorosłych, seniorów i juniorów powyżej 6 miesiąca życiaKarma Naturediet to wybór odpowiedzialny etycznie nie tylko ze względu na zdrowie zwierząt, ale także z powodu znikomego wpływu na środowisko naturalne. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
body
Sklep internetowy od home.pl